Apple udostępniło iOS 10.2

Apple wypuściło właśnie najnowszą wersję swego mobilnego systemu operacyjnego. iOS 10.2 wprowadza sporo zmian do funkcjonowania tabletów i smartfonów, a także poprawia parę błędów oraz zapewnia większą stabilność ich działania.

Apple miało ostatnio parę problemów z aktualizacjami swego systemu iOS, gdyż kilka poprzednich wersji nie funkcjonowało jak należy i sprawiało użytkownikom nieco kłopotów. Należy do nich m.in. uaktywnienie się wady akumulatorów w części egzemplarzy iPhone’a 6s, które szybko się wyładowują.Koncern wypuścił więc iOS 10.2, najnowszą wersję systemu, która nie tylko poprawia wykryte dotąd błędy, ale też zajmuje się poprawą stabilności działania sprzętu. To oczywiście nie wszystko, gdyż oprócz tego wprowadza całą masę nowych funkcji.

Dotyczą one m.in. nowej aplikacji TV, która na razie dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych i pozwala użytkownikom m.in. rekomendować nowe filmy i seriale telewizyjne oraz zapewnia dostęp do Biblioteki treści zakupionych lub wypożyczonych w iTunes.Aktualizacja dodaje również setkę zupełnie nowych emoji, jak również poprawia współpracę z akcesoriami Bluetooth firm trzecich, dodaje nowe powiadomienia dla ekosystemu HomeKit oraz wiele innych.

Spis wszystkich wprowadzonych zmian znajdziecie na tej stronie.

Źródło: Apple.com

You may also like...