Asphalt 9: Legends – premiera nowych wyścigów coraz bliżej

Gameloft przygotował kilka bonusów związanych z nadchodzącą gra Asphalt 9: Legends. Każdy to zarejestruje się w Google Play Store, może liczyć na nagrody.

Jeszcze tego lata firma Gameloft, wprowadzi na rynek najnowszą odsłonę popularnej serii wyścigowej Asphalt, zatytułowaną Asphalt 9: Legends. Tytuł pojawi się w przyszłym miesiącu, a użytkownicy Androida mogą już teraz zarejestrować się w Google Play Store, by zdobyć atrakcyjne bonusy.

Osoby dokonujące rejestracji, nie tylko jako pierwsze zostaną powiadomione o premierze gry. Mogą też liczyć na dodatkowe bonusy, które będzie można odblokować w każdym tygodniu, aż do momentu debiutu wyścigów. Niestety nie wiadomo na razie jakie będą to bonsuy, więc trzeba będzie wpadać regularnie na oficjalną stronę tytułu. Wiadomo natomiast, że będą to cztery różne bonusy, gdyż tytuł zostanie udostępniony na początku sierpnia.

Asphalt 9: Legends zaoferuje graczom m.in., ponad 50 samochodów z całego świata z możliwością tuningu każdego z nich. Pojawi się też nowa, bardziej dopracowana grafika z technologią HDR oraz możliwość rozpoczęcia własnej kariery i wzięcia udziału w ponad 60 sezonach oraz 800 wydarzeniach.

Rejestracji możecie dokonać tutaj. Tam też znajdziecie więcej informacji dotyczących nadchodzącej gry.

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

Źródło: Play.google.com

You may also like...