Bezramkowy telewizor Samsunga na pierwszym zdjęciu

W sieci znaleźć można pierwsze zdjęcie, które prezentuje bezramkowy telewizor Samsunga. Koreańska marka nowy produkt zaprezentuje już podczas targów CES 2020.

We wtorek informowałem, że podczas targów w Las Vegas, zobaczymy pierwszy bezramkowy telewizor Samsunga, Nowy odbiornik zostanie praktycznie całkowicie pozbawiony ramek, przez będzie prezentował się ultra nowocześnie, zlewając się ze ścianą.

Na szczęście nie musimy czekać do rozpoczęcia się targów CES, gdyż już teraz możemy zobaczyć jak wygląda nowy sprzęt. Jego pierwsze zdjęcie opublikowała bowiem niemiecka witryna 4kfilme.de.

Zakładając, że jest prawdziwe, to nowy telewizor 8K prezentuje się bardzo imponująco. Prawdopodobnie mamy do czynienia z prasowym materiałem przygotowanym przez producenta, który jakimś cudem wyciekł do sieci przed oficjalną prezentacją. Dlatego pokazano go w takiej właśnie scenerii, by podkreślić, że brak ramek otaczających ekran, pozwala sprzętowi stopić się z otoczeniem. Na żywo może to wyglądać jeszcze lepiej.

Pamiętajmy jednak, że Samsung zastosuje nowe rozwiązanie tylko w odbiornikach od 65″ w górę. Na pewno nie będzie to więc tani sprzęt.

bezramkowy telewizor Samsunga

Źródło

You may also like...