Samsung pokaże pierwsze bezramkowe telewizory

Podczas targów CES 2020, Samsung pokaże także najnowszy sprzęt RTV. Szczególnie interesujące będą najnowsze telewizory, całkowicie pozbawione ramek otaczających ekran.

Targi w Las Vegas rozpoczną się wprawdzie dopiero za kilka dni, jednakże Samsung już teraz zachęca do ich odwiedzenia, prezentując jakie gadżety tam zaprezentuje. Wczoraj informowałem, że koreańska marka pokaże na swym stoisku niewidzialną klawiaturę SelfieType, opracowaną dla smartfonów. Firma zaprezentuje również technologię Vtouch, umożliwiającą sterowanie sprzętem bez potrzeby jego dotykania.

Na stoisku producenta pojawi się także nowoczesny sprzęt RTV, w postaci nowych telewizorów. Sasung pokaże tam pierwsze na świecie bezramkowe modele. Dzięki specjalnej konstrukcji są tak cienkie, że można odnieść wrażenie iż unoszą się w powietrzu lub są wtopione w ścianę.

Jeśli jednak liczycie, że będziecie mogli kupić taki telewizor w każdym rozmiarze, to muszę Was rozczarować. Producent zastosuje nową technologię tylko w modelach od 65″ w górę. A to z kolei sugeruje, że nowe modele odbiorników nie będą należały do tanich.

Przyszłych nabywców takiego sprzętu z pewnością ciekawi jego wytrzymałość. Ramki wzmacniają bowiem całą konstrukcję, więc usunięcie ich może nieść ze sobą pewne problemy. Wkrótce przekonamy się, czy konstruktorzy zadbali o to, by odbiorniki nie łamały się.

sprzęt RTV

Źródło

You may also like...