Ekranizacja Uncharted straciła kolejnego reżysera

Fani Sony nie mają szczęścia do ekranizacji ulubionych gier. Z projektu przeniesienia na duży ekran gry Uncharted, zrezygnował właśnie kolejny reżyser.

Posiadacze konsol PlayStation już od paru dobrych lat liczą na to, że będą mogli udać się do kin by obejrzeć ekranizację lubianej serii Uncharted. Niestety projekt jest najwyraźniej pechowy, gdyż mimo upływu czasu wciąż nie udało się go zrealizować. Na przestrzeni ostatnich lat ekranizację porzucało bowiem wielu reżyserów i producentów, więc pomysł wciąż trwa w zawieszeniu.

I wygląda na to, że taka sytuacja potrwa jeszcze przez jakiś czas, gdyż serwis Deadline donosi iż z ekipy odszedł kolejny reżyser. Travis Knight porzucił projekt, ponieważ kolidował z jego grafikiem. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, będzie to oznaczało że premiera produkcji w przyszłym roku jest mało prawdopodobna. Travis jest już czwartym reżyserem, który miał związek z tą produkcją.

Sony wciąż jednak liczy na to, że uda się wyprodukować Uncharted i ma nadzieję, że Tom Holland znany ze Spider-Mana oraz Mark Wahlberg, nadal są zainteresowani udziałem w tym projekcie. Koncern ma nadzieję, że uda się znaleźć kolejnego reżysera, który tym razem nie odejdzie jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć.

Wiemy na pewno, że na premierę trzeba będzie długo poczekać. Holland latem przyszłego roku będzie bowiem kręcił kolejnego Spider-Mana, więc zdjęcia na pewno rozpoczną się wcześniej. Biorąc więc pod uwagę proces produkcji, to premiera Uncharted odbędzie się najwcześniej w 2021 roku. Oczywiście jeśli w międzyczasie nie pojawią się inne problemy.

Uncharted

Źródło

You may also like...