Kolejne grafiki prezentują kolorystykę i wygląd aparatów serii Galaxy S23

Koreańskie źródła zaprezentowały kolorystykę oraz wygląd tylnych paneli Samsunga Galaxy S23. Widać na nich zarówno podstawowy model, jak i topowy wariant S23 Ultra oraz to jak się różnią.

Do oficjalnej premiery Samsunga Galaxy S23 pozostało jeszcze kilka tygodni, gdyż wiemy już, że odbędzie się 1 lutego. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne grafiki nadchodzących smartfonów, pozwalające nam zapoznać z ich wyglądem.

Najnowsze materiały dostarczył nam serwis FMKorea, który opublikował obrazki przedstawiające tylne panele nowego sprzętu. Serwis pokazał jak wygląda oraz jakie kolory zaoferuje podstawowy model S23 oraz jego topowa wersja S23 Ultra. Jak widać na poniższych grafikach, oba telefony różnią się od siebie przede wszystkim kształtem obudowy. S23 ma bowiem zaokrąglone rogi, natomiast w wariancie Ultra są one ostro zakończone.

Galaxy S23
Samsung Galaxy S23. Źródło: FMkorea

Na grafikach dostrzeżemy także logotyp producenta umieszczony w dolnej części panelu i przyciski włącznika oraz regulacji głośności, zlokalizowane na prawej krawędzi. Są również linie anten znajdujących się w górnej oraz dolnej krawędzi obudowy.

Galaxy S23
Samsung Galaxy S23 Ultra. Źródło: FMkorea

Kształt obudowy jest pierwszą z dostrzegalnych różnic pomiędzy tymi modelami, ale nie jedyną. Znacznie bardziej rzucającą się w oczy różnicą jest kształt modułu tylnego aparatu. W S23 mamy więc ustawione w jednej linii trzy obiektywy z diodą LED zlokalizowaną po prawej stronie. W S23 Ultra aparaty wglądają jednak zupełnie inaczej, gdyż rozmieszczono je w kształcie litery P.

Galaxy S23
Samsung Galaxy S23 Ultra. Źródło: FMkorea

Materiały pokazują nam również, że nowy model dostępny będzie w czterech wersjach kolorystycznych. Nie można jednak wykluczyć, że producent zaoferuje w późniejszym czasie także inne warianty.

You may also like...