Bijatyki i zombie w styczniowym Games with Gold

Microsoft opublikował listę gier, w które w styczniu pojawią się w ramach subskrypcji Games with Gold. Będą to głównie bijatyki oraz horrory z zombie w roli głównej.

Grudzień dobiega końca, więc posiadacze Xboxa z pewnością są ciekawi, jakie propozycje pojawią się w przyszłym miesiącu w ramach subskrypcji Xbox Games with Gold. Microsoft właśnie opublikował listę styczniowych tytułów, które zaciekawią przede wszystkim fanów bijatyk oraz horrorów.

W przyszłym miesiącu posiadacze abonamentu otrzymają gratis cztery produkcje, a będą to: Little Nightmares, Dead Rising, The King of Fighters XIIIi i Breakdown. Pierwsze dwie gry standardowo kosztują 19,99 dolarów, trzecia kosztuje 29,99 dolarów, zaś czwarta to wydatek 9,99 dolarów.

Jak łatwo obliczyć, subskrybenci mogą w ten sposób zaoszczędzić niemal 80 dolarów, zakładając oczywiście że chcieliby kupić wszystkie gry. Dodatkowo osiągnięcia oferowane przez wszystkie cztery tytuły powiększą nasz Gamescore o 3000 punktów. To może być niezła zachęta dla wszystkich osób, rywalizujących z przyjaciółmi o zdobycie jak największej liczby punktów z wykonanych osiągnięć.

Games with Gold

Jak zwykle tytuły będą dostępne w określonym przedziale czasu, przy czym jedynie Little Nightmares można pobrać przez cały miesiąc. Natomiast bijatyka The King of Fighters XIII ma być dostępna jedynie w pierwszej połowie stycznia. Posiadacze konsol mogą ją pobrać w okresie od 1 do 15 tego miesiąca.

W drugiej połowie stycznia można liczyć na Dead Rising, czyli zremasterowaną wersję popularnej produkcji, w której walczymy z zombie. W tym samym okresie czasu ma być dostępna kolejna bijatyka zatytułowana Breakdown.

Dodam, że aby pobrać wszystkie gry za darmo, należy posiadać subskrybcję Xbox Live Gold. Microsoft oferuje ją w cenie 29 zł za miesiąc lub 79 zł kwartalnie. W sklepach dostaniemy też wersje 6-miesięczną za 129 zł lub 12-miesięczną za 239 zł.

Źródło

You may also like...