Biurkowy oczyszczacz powietrza Xiaomi ułatwi oddychanie

Na platformie Xiaomi Youpin możemy już dostać MIJIA Desktop Air Purifier. Jest to kompaktowy, biurkowy oczyszczacz powietrza kosztujący 52 dolary.

Rozpoczął się już sezon grzewczy, a to oznacza pogorszenie jakości powietrza w wielu miastach i trudności z oddychaniem dla wielu osób. Warto więc postarać się o oczyszczacz powietrza, dzięki któremu łatwiej będzie się nam oddychało.

Wcale nie musi to być sprzęt duży, ani też drogi. Xiaomi właśnie wprowadziło do sprzedaży najnowszy produkt tego typu, który nazywa się MIJIA Desktop Air Purifier. Jak sama nazwa wskazuje jest to kompaktowy oczyszczacz biurkowy, który ułatwi nam życie podczas pracy lub nauki. Nie jest to więc sprzęt, który oczyści powietrze w całym domu, a jedynie w obszarze naszej pacy.

Czyste powietrze podczas pracy

oczyszczacz powietrza

Urządzenie ma regulowany wylot pozwalając dostosować jego kąt do wysokości fotela użytkownika, aby czyste powietrze było kierowane bezpośrednio na twarz. Sprzęt posiada też regulowaną wydajność, przy czym nadmuch jest bardzo miękki i nie ma wyraźnego dyskomfortu związanego z dmuchaniem bezpośrednio w nos i usta. Kanał powietrzny zoptymalizowano również w celu zmniejszenia szumu podczas pracy, a więc nie będzie nam przeszkadzał.

oczyszczacz powietrza

Likwiduje wirusy i bakterie

Wbudowane filtry wyłapują 99,6^ wszystkich cząsteczek o wielkości 0.3μm. Radzą więc sobie z PM 2.5, kurzem, pyłkami, biernym dymem oraz innymi zanieczyszczeniami. Zastosowano tu również powłokę antybakteryjną i przeciwwirusową, która likwiduje 99,99 procent bakterii i wirusów.

oczyszczacz powietrza

Pozwala to uniknąć wtórnego zanieczyszczenia powietrza bakteriami i zmniejsza ryzyko infekcji, co w sezonie grypowym jest szczególnie ważne. Absorbuje również cząsteczki formaldehydu poprzez wysokiej jakości węgiel aktywny, który również oczyszcza niektóre zapachy i zapewnia czystość powietrza.

oczyszczacz powietrza

Rzecz jasna jak przystało na produkty Xiaomi, oczyszczacz powietrza jest inteligentny. Można go podpiąć do domowej sieci WiFi, by sterować funkcjonalnością za pomocą aplikacji MJIA. Z jej poziomu możemy sprawdzić poziom zużycia filtrów, a także zdalnie włączać lub wyłączać sprzęt. Oczywiście możemy także sterować pracą oczyszczacza za pomocą komend głosowych.

Produkt kosztuje w przeliczeniu 52 dolary i można go zamówić tutaj.

Źródło

You may also like...