BLU Vivo 8L marzeniem fanów selfie

Amerykańska firma BLU zaprezentowała nowy model smartfona. BLU Vivo 8L, skierowany jest dla fanów selfie, gdyż posiada na wyposażeniu 20 MP aparat przedni.

Producentom smartfonów coraz trudniej jest zainteresować klientów swym sprzętem, gdyż niewiele różni się od urządzeń rywali. Starają się więc wzbogacać go funkcjonalność, która może przyciągnąć zainteresowanie określonej grupy osób, np. fanów selfie.

Amerykańska firma BLU przygotowała więc nowy model smartfona o nazwie BLU Vivo 8L. Nie jest to sprzęt flagowy, lecz bardziej model z niższej półki skierowany do mniej wymagającego klienta.

Produkt wyposażono w metalową obudowę o grubości 8 mm, w której znajduje się 5,3″ wyświetlacz 720p, chroniony szkłem Gorilla Glass 3. Pod maską umieszczono ośmiordzeniowy 64-bitowy procesor MediaTek 6753 1,3 GHz, wspierany przez 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej.

Całkiem niezłe są zainstalowane w nim aparaty fotograficzne. Z tyłu mamy standardowy sensor Sony IMX258 o rozdzielczości 13 MP i przysłonie f/2.0. Wyposażono go autofokus z detekcją fazy oraz wsparcie dla HDR, zdjęć panoramicznych i nagrywania wideo w slow motion.

Znacznie ciekawiej prezentuje się przedni aparat, który ma 20 MP. Dzięki takiemu sensorowi będzie wykonał zdecydowanie lepsze selfie, które dodatkowo mogą zostać podrasowane specjalnym oprogramowaniem.

Oprócz tego BLU Vivo 8L posiada szybki czytnik odcisków odblokowujący telefon po 0,2 sekundy i baterię o pojemności 4000 mAh. Producent deklaruje, ze wystarcza ona na cały dzień rozmów, jeśli użytkownik włączy funkcję oszczędzania energii.

Smartfon jest już dostępny w sprzedaży na rynku amerykańskim i kosztuje 199 dolarów.

BLU Vivo 8L

Źródło: Prnewswire.com

You may also like...