Bosma Aegis zabezpieczy dom za niewielkie pieniądze

Firma Bosma obniża cenę elektronicznego zamka do drzwi. Model Aegis Smart, wyposażony w nowoczesne rozwiązania, kosztuje teraz w przeliczeniu jedynie 270 zł.

Niecałe dwa tygodnie temu firma Bosma uruchomiła na Indiegogo zbiórkę funduszy na produkcję najnowszego zamka do drzwi. W zaledwie 11 dni udało się zebrać od 1500 osób aż 170 tys. dolarów, czyli wielokrotnie więcej niż było potrzeba. Z tej okazji producent obniża cenę sprzętu, więc elektroniczny zamek do drzwi możemy zakupić w przeliczeniu za około 270 zł.

Aegis Smart to nowoczesny zamek, który nie tylko skutecznie zabezpieczy nasz dom, ale też oferuje wiele użytecznych funkcji. Wyposażono go m.in., we wbudowany alarm, automatyczne zamykanie i otwieranie, szyfrowanie AES128 oraz współpracę z głosowymi asystentami. A to tylko niewielka część jego możliwości.

Aegis Smart

Automatyczne funkcje otwierania i zamykania bardzo ułatwią nam życie, gdyż dzięki nim wychodząc z domu nie musimy pamiętać o blokowaniu zamka. Gdy np., ktoś podejmie próbę włamania lub któryś z domowników zostawi uchylone drzwi, dostaniemy powiadomienie na smartfona. Natomiast współpraca z Alexą i Google Assistant pozwoli nam zdalnie kontrolować zamek, sprawdzać jego status itp.

Aegis Smart

Sprzęt wykorzystuje technologię biometryczną i można go obsługiwać na dwa sposoby: poprzez odcisk palca lub skan twarzy. Przydatną funkcją jest również możliwość stworzenia listy gości, dzięki czemu gdy przybędą z wizytą, zamek automatycznie się otworzy. Wystarczy tylko, że rozpozna ich wbudowana kamera i będą mogli wejść. Równie użyteczną opcją jest obserwacja otoczenia przed drzwiami. Gdy kurier zostawi przesyłkę, zamek nas o tym poinformuje. Powiadomienie dostaniemy także, kiedy ktoś spróbuje ją ukraść.

Aegis Smart

Do instalacji zamka nie musimy wzywać fachowców, gdyż producent zadbał o to, aby była bardzo prosta. Wystarczy jedynie śrubokręt i po kilku minutach możemy już korzystać z nowego sprzętu.

Zamek możecie zamówić na stronie Indiegogo, gdzie znajdziecie również więcej informacji na jego temat.

Źródło

You may also like...