Vine powraca w nowej formie

Współtwórca aplikacji Vine zapowiedział swój kolejny produkt. Nowa aplikacja nazywa się Byte i jest już dostępna w Google Play Store oraz App Store.

Kilka lat temu na Twitterze pojawiła się aplikacja Vine, umożliwiająca użytkownikom nagrywanie kilkusekundowych filmików. Portal pokładał tak duże nadzieje w tej usłudze, że postanowił ją kupić. Nadzieje okazały się jednak płonne, gdyż nie przyciągnęła zakładanej liczby użytkowników. Wkrótce więc zrezygnowano z dalszego udostępniania tego serwisu.

Współtwórca Vine w 2018 roku oświadczył jednak, że pracuje nad następcą swej oryginalnej usługi. Po dwóch latach prac dzieło jest wreszcie gotowe i każdy użytkownik ma szansę jego wypróbowania. Duchowy spadkobierca Vine nazywa się Byte i jest już dostępny w Google Play Store oraz App Store. Podobnie jak pierwowzór, nowa aplikacja skupia się na tworzeniu oraz udostępnianiu treści w postaci 6-sekndowych zapętlonych wideo.

Pytanie tylko czy w dobie takich aplikacji jak Instagram i TikTok, które oferują podobne funkcje, Byte ma szansę na zaistnienie. Wkrótce przekonamy się, czy użytkownicy smartfonów zaakceptują nowe narzędzie.

Byte

Źródło

You may also like...