Cena Essential Phone ponownie obniżona

Amazon po raz kolejny obniżył cenę smartfona Essential Phone. Obecnie ten flagowy model z niezłym wyposażeniem, oferowany jest w tym sklepie za jedyne 400 dolarów, co jest bardzo atrakcyjną ofertą.

Andy Rubin, współtwórca Androida jakiś czas temu zdecydował się stworzyć własny smartfon. Niestety oczekiwania wobec urządzenia były najwyraźniej zbyt wielkie, a cena za wysoka, gdyż Essential Phone wzbudził nikłe zainteresowanie klientów.

Sprzedano jedynie nieco ponad 150 tys. egzemplarzy tego modelu, co oznacza rynkową klapę. Niskie zainteresowanie sprzętem to jednak dobra wiadomość, gdyż oznacza palącą chęć pozbycia się jego magazynowych zapasów, która przekłada się na coraz niższą cenę. Amazon właśnie obniżył ją po raz kolejny i obecnie wynosi jedynie 400 dolarów.

W tej cenie otrzymujemy całkiem niezły sprzęt, który może nie zrobi nam idealnego zdjęcia, ale jest całkiem wydajny i nieźle wyposażony. W sklepie dostępne są wersje Pure White i Black Moon, oba posiadające obudowę wykonaną z tytanu oraz ceramiki. Wyposażono je w 5,71″ wyświetlacz QHD, Snapdragona 835 z 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci flash. Podwójna tylna kamera z 13 MP sensorami nagrywa wideo w 4K, a największą zaletą jest Android 8.1 Oreo.

Dużym plusem Essential Phone jest także specjalny modularny system rozszerzeń Click Connector. To złącze pozwalające podpiąć nowe akcesoria. Jednym z pierwszych jest sferyczna kamera dostępna w cenie 68 dolarów, a w planach są kolejne.

Essential Phone

Źródło: Amazon.com

You may also like...