CES 2013: Nyko ma nowe akcesoria dla Wii U

Konsola Wii U na rynku jest dopiero od kilku miesięcy, ale Nyko już zaprojektował dla niej kilka ciekawych akcesoriów, które pokazał podczas CES 2013.

Pierwszym z nich jest Nyko Pro Commander, czyli klasyczny kontroler dla osób, które przedkładają tradycyjne sterowanie nad GamePada. Jak nietrudno zauważyć, nowy kontroler bardzo przypomina pada od Xboxa 360, a więc ma podobne rozłożenie analogowych gałek, pada kierunkowego oraz przycisków. Czerpanie z najlepszych wzorców nie jest jednak przestępstwem, a wiadomo, że kontroler do konsoli Microsoftu jest najwygodniejszym padem na rynku.

Nyko Pro Commander to kontroler bezprzewodowy i jest kompatybilny z każdą grą. Będzie go można zakupić już od lutego w cenie 34,99 USD w wersji czarnej, lub białej.

Kontroler nie jest jednak jedynym akcesorium pokazanym na targach przez Nyko. Firma na swym stoisku prezentowała jeszcze Charge Station U, czyli po prostu ładowarkę baterii dla kontrolera GamePad oraz dwóch sztuk Wii Remote.

Ładowarka również będzie dostępna od lutego, w takiej samej cenie co kontroler, czyli 34,99 USD. I także będzie w kolorze czarnym lub białym.

Źródło: Nyko.com

You may also like...