Colin Furze zbudował replikę TIE Silencer

Brytyjski wynalazca Colin Furze, wzbogacił swą kolekcję o kolejny projekt. Zbudował rzeczywistą replikę myśliwca TIE Silencer, należącego do Kylo Rena.

Zbliżająca się premiera filmu Star Wars: Ostatni Jedi wywołała prawdziwy szał na gadżety związane z Gwiezdnymi Wojnami. Powstaje więc masa różnych produktów nawiązujących do filmu, jak chociażby pałeczki do sushi Kylo Rena.

Również Colin Furze postanowił włączyć się do zabawy i zbudował naturalnych rozmiarów replikę myśliwca TIE Silence, którym w nadchodzącym filmie lata Kylo Ren. Furze to brytyjski wynalazca, który słynie z różnych szalonych projektów. Na swym koncie ma m.in., mikrofalówkę przerobioną na komputer, działający hoverbike, czy też kostium Iron Mana.

W zeszłym roku zaszokował świat budując w ogródku rzeczywistych rozmiarów AT-ATC z filmu Rouge One: A Star Wars Sory. A stworzył ją z materiałów, które zakupił na portalu eBay. Jego nowy projekt również powstał we współpracy ze znanym serwisem aukcyjnym, a jego budowa zajęła sześć tygodni. Myśliwiec ma 13,8 m długości, 6,9 m szerokości oraz 4,2 m wysokości.

Furze zbudował replikę na podstawie zabawki tego myśliwca, którą oczywiście odpowiednio powiększył. Na poniższym wideo możemy zobaczyć jak wyglądał przebieg prac nad nowym dziełem, które robi duże wrażenie. Choć myśliwiec rzecz jasna nie lata, to ogrom prac włożonych w jego budowę, jest imponujący.

TIE Silencer

Źródło: Theverge.com

You may also like...