Komputer specjalnie dla fanów PUBG

Specjaliści z Tech Modifed oraz Designs By IFR przygotowali niezwykłą modyfikację komputera dla fanów PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG).

PlayerUnknown’s Battlegrounds jest obecnie najpopularniejszą grą tego roku. Do tej pory sprzedano już 25 mln egzemplarzy i wygląda na to, że wkrótce wynik ten zostanie poprawiony. A jeśli Wy jeszcze nie posiadacie tej produkcji, to możecie ją kupić w tym sklepie.

Tak popularna gra, prędzej czy później musiała wzbudzić zainteresowanie modderów. Fachowcy z Tech Modifed oraz Designs By IFR, przygotowali więc niezwykłe dzieło, które z pewnością zainteresuje jej fanów. Nie jest to jednak zwykła modyfikacja komputera, lecz diorama wykonana z dużą dbałością o detale, która swym wyglądem przypomina budynek.

Podzespoły komputera wbudowano bezpośrednio w tę konstrukcję, zaś twórcy wykorzystali naprawdę wiele różnych materiałów, by stworzyć makietę imitującą jeden z budynków rozmieszczonych w grze. Efekt końcowy wygląda naprawdę niesamowicie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by w pełni docenić pracę modderów.

A tak wygląda specyfikacja tego komputera:

Procesor Intel Core i5 8600k
Pamięć RAM Apacer Panther series DDR4 16GB
Dysk Apacer Panther Series SSD 120gb
Płyta główna MSI Z370 Gaming Pro Carbon
Obudowa Cooler Master H500p
Chłodzenie cieczą Cooler Master MasterLiquid Maker 240
Zasilacz Cooler Master V850
Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1080 GPU x2

PUBG

PUBG

PUBG

PUBG

PUBG

PUBG

PUBG

PUBG

PUBG

PUBG

Źródło: Coolermaster.com

You may also like...