Galaxy S10 dostępny w niższej cenie. Ale tylko dla niektórych

Uczniowie oraz nauczyciele mogą kupić nowego flagowca Galaxy S10 taniej od innych. Samusung przygotował dla nich promocyjną ofertę z ceną niższą o 8 procent od sklepowej.

Wiele koncernów technologicznych bardzo chętnie wspiera placówki edukacyjne oraz studentów. Oferuje im bowiem swój sprzęt i oprogramowanie z atrakcyjnymi zniżkami, które zachęcają do zakupu. Tak robi m.in., Microsoft, Adobe, Apple, a także Samsung.

Koreański koncern uczniom i nauczycielom oferuje nawet 40-procentowe zniżki na zakup własnego sprzętu. Teraz do takich programów włączono również Galaxy S10. Najnowszy flagowiec koreańskiego giganta, zaprezentowany kilka dni temu w San Francisco, będzie można kupić w cenie o 8 procent niższej od sklepowej. Nie jest to może oszałamiający rabat, szczególnie w porównaniu z wysokością zniżek na inne produkty tej firmy. Jednakże przy obecnej cenie sprzętu jest to aż kilkaset złotych, które zostaje w naszej kieszeni. Oferta obejmuje wszystkie trzy dostępne modele. Dodatkowo można ją łączyć z przedsprzedażą. Wówczas nabywca otrzyma darmowe słuchawki Galaxy Buds.

Aby skorzystać z tej oferty, student lub nauczyciel musi posiadać email w domenie .edu., który rejestruje w firmowym programie Student & Educator Discount. Zakup sprzętu powinien być natomiast dokonany wyłącznie na oficjalnej stronie Samsunga, gdyż tylko wtedy zniżka obowiązuje. To może trochę ograniczać atrakcyjność oferty, szczególnie jeśli w jakimś sklepie telefon będzie tańszy.

Galaxy S10

Źródło: Reddit.com

You may also like...