Mobilne Command & Conquer już dostępne na Androida oraz iOS

Zapowiedziana latem tego roku gra Command & Conquer: Rivals, właśnie pojawiła się na smartfony. Tytuł jest darmowy, choć wzbogacony o mikrotransacje.

W ostatnim czasie najwięksi wydawcy gier wideo zaczynają coraz bardziej wspierać urządzenia mobilne. Na smartfony regularnie wychodzą więc tytuły doskonale znane z pecetów oraz domowych konsol, a kolejny pochodzi od koncernu Electronic Arts.

Amerykańska firma latem bieżącego roku zapowiedziała wydanie na smartfony gry Command & Conquer: Rivals i właśnie udało się spełnić tę obietnicę. Wspomniany tytuł pojawił się właśnie na urządzenia działające pod kontrolą Androida oraz iOS. Gra zgodnie z obowiązującą modą, działa w oparciu o model free-to-play. Oznacza to więc, że dostępna jest za darmo, ale za to posiada mikrotransakcje. A jej konstrukcja jest tak opracowana, by chętnie sięgać do naszego portfela.

Command & Conquer: Rivals jest RTS’em, w którym zadaniem graczy jest zniszczenie bazy przeciwnika, zanim zrobi to z naszą. Styl rozgrywki bardzo przypomina ten z oryginału, a więc zdobywamy surowce, rozbudowujemy bazę oraz tworzymy armię, którą wysyłamy następnie do walki.

Gra jest oczywiście po polsku, więc możemy bawić się nawet bez znajomości angielskiego. Znajdziecie ją w Google Play Store oraz App Store. Wersja na iOS waży 169 MB, natomiast pod Androida 77 MB. Warto więc pobrać ją przez WiFi, by nie zużywać pakietu internetowego.

Command & Conquer: Rivals

Źródło: Play.google.com

You may also like...