Czerwcowa aktualizacja dla Samsungów Galaxy A52 i Galaxy S10

Samsung udostępnił czerwcową aktualizację bezpieczeństwa kolejnym smartfonom. W tym tygodniu otrzymały ją modele Galaxy A52 4G oraz rodzina Galaxy S10.

Kończy się pierwszy tydzień czerwca, a tymczasem Samsung kontynuuje dystrybucję czerwcowej poprawki bezpieczeństwa dla swych smartfonów. Koreańska marka właśnie udostępniła ją kolejnym urządzeniom, a tym razem dostały je Galaxy A52 4G oraz rodzina Galaxy S10.

Aktualizacja dla Galaxy A52 nosi numer A525FXXS2AUE2 i aktualnie można ją pobierać w rejonie Kaukazu oraz na Ukrainie. Nie znamy co prawda szczegółowej zawartości patcha, ale można założyć, że zawiera łatki do różnego rodzaju bugów. Z pewnością poprawia też stabilność działania sprzętu.

Inaczej jest z aktualizacją dla całej serii Galaxy S10, a więc S10e, S10 oraz S10+. Poprawka nosi numer G97xFXXSBFUE6 i można już ją pobierać w Polsce. Użytkownicy tego modelu w naszym kraju zaczęli bowiem otrzymywać powiadomienia o jej dostępności.

Niestety tu również nie znamy szczegółowej zawartości, ale na pewno są to poprawki zarówno dla samego Androida, jak i firmowego oprogramowania telefonu.

Galaxy S10

Źródło

You may also like...