Czerwcowa poprawka bezpieczeństwa wprowadza nowe opcje do Galaxy A50

Galaxy A50 jest kolejnym smartfonem Samsunga, który otrzymał czerwcową poprawkę bezpieczeństwa. Wprowadza nowe opcje trybu pracy kamery.

Kończący się miesiąc nie przeszkadza Samsungowi w dostarczaniu czerwcowych poprawek bezpieczeństwa swym produktom. Kolejnym modelem, który otrzymał pakiet łatek oraz nowe funkcje, jest Galaxy A50.

Firmware o numerze A505FDDU2ASF2, standardowo dostarcza zbiorczy pakiet łatek, poprawiających zabezpieczenia sprzętu. Znajdziemy w niej kilkanaście poprawek do luk wykrytych w Androidzie, jak również firmowym oprogramowaniu zarządzającym działaniem smartfonów.

To jednak tylko część zawartości nowej aktualizacji. Znacznie istotniejsze są zmiany wprowadzone w funkcjonalności wbudowanych kamer. Przede wszystkim, aplikacja kamery otrzymała wbudowany skaner kodów QR. Jeśli więc chcemy zeskanować jakiś kod w celu uzyskania dodatkowych informacji, nie musimy już korzystać z zewnętrznych aplikacji. Wprawdzie z kodów QR nie korzysta się często, ale dobrze wiedzieć, że teraz jego odczytanie stanie się zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.

Z poprawki ucieszą się również osoby fotografujące nocą, gdyż dzięki trybowi Night Mode, jakość zdjęć powinna znacząco się podnieść. To opcja, którą otrzymała już znaczna część urządzeń tego producenta. Dodatkowym atutem jest nowy tryb filmowania Super-slow motion, pozwalający wykonywać bardzo efektowne nagrania.

Dystrybucję aktualizacji dla Galaxy A50, Samsung rozpoczął od Indii. W nadchodzących dniach powinna jednak trafić na wszystkie rynki, więc użytkownicy będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Galaxy A50

Źródło: Sammobile.com

You may also like...