PLAYSEAT- fotel dla gracz do wyścigów

Ścigaj się jak legendarny Stig z Top Gear w najnowszym fotelu Playseat TopGear Evolution! Na polski rynek wchodzi bowiem fotel dla gracza firmy Playseat.

Firma IQ Publishing, oficjalny dystrybutor foteli rajdowych holenderskiej marki Playseat w Polsce ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na polski rynek fotela Playseat TopGear Evolution.

Playseat TopGear Evolution to produkt najwyższej klasy przeznaczony dla wszystkich fanów wirtualnych wyścigów oraz kultowego programu TopGear. Fotel został przygotowany we współpracy z brytyjskim wydawcą najpopularniejszego na świecie programu telewizyjnego. Przez wiele lat gwiazdą i prowadzącym programu był charyzmatyczny Jeremy Clarkson, znany na całym świecie pasjonat motoryzacji, autor popularnych książek i popularyzator brytyjskich marek samochodowych.

Fotel Playseat TopGear Evolution stanowi połączenie nowoczesnego wzornictwa i materiałów najwyższej jakości. Dzięki użycia fotela, gry samochodowe nabierają niespotykanego dotąd realizmu, który doceni każdy szanujący swoje hobby fan! Profesjonalna konstrukcja fotela umożliwia stabilne zamontowanie ulubionej kierownicy. Nie wychodząc z domu, w fotelu można poczuć się jak z kierownicą prawdziwego samochodu i zanurzyć się w pełni w świecie wirtualnych wyścigów!

Profesjonalny sprzęt dla amatora wyścigów

Konstrukcja zaprojektowana została przez profesjonalnych kierowców rajdowych i charakteryzuje się atrakcyjnym designem. Wyrazista, niezwykle wyróżniająca, żółto-niebieska kolorystyka oraz unikalny, stylowy kształt podkreślają charakter fotela i jego właściciela! Na froncie siedziska wytłoczone zostało logo TopGear. Górna część fotela przyciąga uwagę dużym, niebieskim logiem TopGear oraz… sylwetką tajemniczego Stiga, legendarnej postaci, która w programie telewizyjnym pełni rolę kierowcy testowego.

Tył fotela jest równie efektowny i na pewno ucieszy wszystkich fanów brytyjskiego programu. Wobec dużego Stiga i loga programu nie da się przejść obojętnie! Wzmocnione i wystylizowane na żółto boki fotela zostały specjalnie wyprofilowane dzięki czemu fotel nie tylko okazale wygląda ale też oddaje realizm panujący we wnętrzu prawdziwego samochodu rajdowego! Fotel wyposażony został także w stabilny zagłówek z dwoma otworami ułatwiającymi wentylację i nadający konstrukcji profesjonalny, wyścigowy wygląd.

Fotel Playseat Evolution TopGear jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku kierownicami i pedałami m.in. Logitech (np. G27, G29) i Thrustmaster (np. T300, T500). Każdy posiadacz kierownicy bez obaw stabilnie zamontuje swoje wirtualne „kółko” na stalowej konstrukcji wchodzącej w skład kompletu. Dzięki opatentowanemu systemowi regulacji, fotel przygotowany jest do szybkiej i łatwej regulacji. Zmiana położenia kierownicy i pedałów może być wykonana płynnie i bez użycia dodatkowych narzędzi dzięki umieszczonemu w fotelu pokrętłu. Ponadto, fotel posiada bardzo łatwy system składania – siedzisko można położyć a rozmiary całego stanowiska szybko zmniejszyć w celu przechowania go na małej przestrzeni.

Fotel został przygotowany dla wirtualnych kierowców o wzroście w zakresie od 120 do 220 cm i wadze od 20 do 125 kg. Wymiary fotela w pozycji rozłożonej to 130x50x98 cm a jego waga wynosi ok. 20,5 kg.

Fotel Playseat Evolution M TopGear dostępny jest w cenie 1399 zł.

fotel dla gracza

Źródło: iqpublishing.pl

You may also like...