League of Legends dostępna na Razer Arena

Razer™, światowy lider produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, znany również ze swojego poparcia dla e-sportu, ogłosił, że Razer Arena otworzyła swoje podwoje dla najbardziej popularnej gry PC na świecie ̶ League of Legends.

Razer Arena umożliwia graczom o różnym poziomie zaawansowania łatwe tworzenie turniejów w ulubionych grach – teraz także w League of Legends. Dzięki narzędziu Razera, gracze z całego świata mogą tworzyć rozgrywki turniejowe, zarządzać nimi i brać w nich udział oraz uczestniczyć w e-sportowych wydarzeniach na wielu różnych poziomach.

Od teraz Razer Arena udostępnia narzędzia, dawniej zarezerwowane jedynie dla wybranych organizatorów, wszystkim użytkownikom. Program potrafi rozróżnić autoryzowanych organizatorów turniejów od zwykłych uczestników, przyznając większe uprawnienia użytkownikom, których prośba o wyższy status została zaakceptowana na drodze prostego procesu aplikacyjnego. Status organizatora autoryzowanego jest przyznawany na podstawie udokumentowanej historii sukcesów użytkownika na Razer Arena.

Chcąc zwiększyć swoje wsparcie dla amatorskiej sceny League of Legends, Razer zdecydował się dodatkowo przeznaczyć 50 000 dolarów do puli nagród, o które gracze zawalczą już w pierwszym kwartale 2016. Jest to najwyższa pula nagród ligi amatorskiej w historii.

League of Legends dołącza do istniejącej już w Razer Arena funkcji Razer Comms League of Legends Scouter, która na początku każdego meczu wyświetla informacje na temat rywalizujących ze sobą zespołów. Zarówno League of Legends jak i Razer Comms LoL Scouter są dostępne w większości rejonów świata. Integracja będzie dostępna na wszystkich serwerach Riot dla graczy na całym świecie oprócz Chin i Azji Południowo-Wschodniej.

Źródło: koolthings.com.pl

You may also like...