HTC 10 w obniżonej cenie

HTC nie jest może producentem najlepszych smartfonów na rynku, ale jego sprzęt także ma kilka zalet. A teraz można go kupić w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach, gdyż firma obniżyła cenę swego flagowego modelu HTC 10.

Najnowszy flagowiec tajwańskiego producenta początkowo kosztował 699 dolarów, co wielu uznało za jakiś żart lub pomyłkę. Niestety była to prawdziwa cena, co mocno zniechęciło klientów do jego zakupu. Na szczęście teraz została obniżona.Producent na swej oficjalnej stronie sprzedaje HTC 10 w cenie o 150 dolarów niższej i można go kupić obecnie za 549 dolarów. W tej cenie dostaniemy oczywiście model odblokowany i w wybranym przez nas kolorze. Jako, że zakup odbywa się poprzez oficjalny sklep producenta, nabywca otrzymuje dodatkowo rozszerzoną gwarancję zapewniającą wymianę smartfona na nowy, w przypadku uszkodzenia, np., zalania wodą lub pękniętego ekranu.

HTC 10 to całkiem przyzwoity smartfon. Posiada 5,2″ ekran 1440p, procesor Snapdragon 820 oraz 4 GB RAM. Zainstalowano w nim również 12 Mpix aparat tylny oraz 5 Mpix przedni. Ma również baterię 3000 mAh oraz port USB C.

Muszę jednak zaznaczyć, że promocja jest tylko czasowa i w tej cenie HTC 10 dostępny jest tylko do 8 października.

Źródło: Htc.comYou may also like...