Darmowe ebooki oraz audiobooki od Apple

Apple pomaga swym klientom zabić nudę podczas kwarantanny. Mieszkańcy USA mogą skorzystać z nowej promocji i otrzymać darmowe ebooki oraz audiobooki.

Kwarantanna spowodowana koronawirusem jest z pewnością bardzo uciążliwa dla wielu ludzi. Trzeba bowiem siedzieć w domu, co bywa niezmiernie nudne. Niektórzy sięgają więc po gry wideo, inni natomiast po serwisy streamujące filmy oraz seriale. Część osób wykorzysta ten czas, by nadrobić zaległości w literaturze i właśnie do fanów czytelnictwa swą najnowszą promocję kieruje Apple.

Firma z Cupertino rozdaje swym klientom z USA darmowe ebooki oraz audiobooki. Informacja o promocji pojawiła się w aplikacji Apple Books, gdzie umieszczono nową sekcję o nazwie “darmowe książki”. Znajdziemy tam szereg propozycji pogrupowanych według gatunku, począwszy od romansów, a skończywszy na klasyce. Aby pobrać wybraną pozycję na smartfona lub tablet, wystarczy tylko kliknąć odpowiedni przycisk. A już po chwili można rozpocząć czytanie, zapewniając sobie zajęcie na długie godziny.

Musicie jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko USA, zaś oferta ma ograniczenia czasowe oraz dotyczące liczby tytułów. Pobierać za darmo można bowiem tylko pozycje znajdujące się we wspomnianej sekcji. Pozostałe natomiast nie podlegają promocji i należy za nie normalnie zapłacić.

Na tę chwilę nie wiadomo ile czasu potrwa wspomniana promocja, więc warto z niej skorzystać póki jeszcze można.

darmowe ebooki

Źródło

You may also like...