DBrand zmieni wygląd kart płatniczych Apple Card

Firma DBrand jako jedna z pierwszych oferuje zmieniające wygląd produkty dla Apple Card. Jej winylowe skórki pozwalają zmienić kolorystykę oraz stylistykę karty.

Wprowadzona niedawno na rynek pierwsza karta płatnicza Apple Card, nie jest najtrwalszym produktem. Jak już wcześniej pisałem, nawet sam producent nie zaleca przechowywania jej w skórzanym portfelu. Mogą bowiem pojawić się na niej przebarwienia, których nie da się usunąć.

Niestety karta dość szybko traci swój pierwotny, bardzo ekskluzywny wygląd. A jak wygląda po miesiącu użytkowania, możecie zobaczyć tutaj. Jest to efekt zastosowania specjalnej powłoki naniesionej na tytan, która okazuje się bardzo delikatna i łatwo ją zarysować lub zabrudzić.

Jak można było się domyśleć, karta płatnicza Apple otworzy nowy rynek dla firm oferujących dodatkowe akcesoria. Jedną z nich jest DBrand, która posiadaczom karty proponuje własne skórki. Nabywca ma do wyboru skórki w różnych kolorach, np., czerwonym, żółtym lub pomarańczowym. Może też całkowicie odmienić jej wygląd. Do wyboru są skórki przypominające marmur, włókno węglowe, drewno, skórę, kamień oraz inne wzory.

Skórki wykonano z wysokiej jakości winylu 3M, a producent zapewnia, że nie odbarwiają karty i nie zostawiają na niej żadnych śladów. Jeśli więc ktoś chciałby je kupić, to powinien zajrzeć na stronę producenta, gdzie dostanie je w cenie 4,95 dolarów za sztukę.

Apple Card

Źródło

You may also like...