DC Universe stanie się prawdziwym rajem dla fanów komiksów

Z nowej usługi DC Universe, będą bardzo zadowoleni fani komiksów. Serwis zapewni im bowiem dostęp do wszystkich produkcji wydawnictwa DC Comics.

DC Comics niedawno uruchomiła zupełnie nową usługę subskrypcyjną o nazwie DC Universe. Jego to serwis, zapewniający dostęp nie tylko do filmów i seriali, ale też dający nam możliwość zakupu ekskluzywnych gadżetów itp. Teraz firma zapowiedziała jeszcze jedną korzyść płynącą z subskrypcji nowej usługi, a jest nią dostęp do przeogromnej biblioteki komiksów.

W usłudze pojawią się niebawem wszystkie komiksy wydane w przeciągu ostatnich ośmiu dekad, w tym także numery, których wielu superbohaterów pojawiło się po raz pierwszy. Oczywiście wydawnictwo nie zamierza ograniczać oferty tylko do już wydanych produktów. Trafią tam bowiem także wszystkie przyszłe komiksy, choć trzeba będzie nieco na nie poczekać. Dokładnie rok od momentu rynkowej premiery, gdyż firma musi zarobić na ich sprzedaży.

Jest to jednak nie lada gratka dla wszystkich fanów komiksów, którzy w ramach jednej opłaty, będą mogli przeczytać je wszystkie. Dotychczas bowiem oferta serwisu w tym zakresie była mocno ograniczona. Subskrybentom oferowano jedynie wybrane kolekcje, co nie każdemu się podobało.

Pełny dostęp do wszystkich komiksów, subskrybenci DC Universe otrzymają już od przyszłego miesiąca. Natomiast od 31 maja w usłudze pojawi się serial Swamp Thing, zaś od 5 kwietnia serial Krypton.

DC Universe

Źródło: Slashgear.com

You may also like...