Disney wskrzesi kultową komedię Kevin sam w domu

Disney potwierdził plan wskrzeszenia popularnej komedii “Kevin sam w domu”. Nowa produkcja trafi do firmowej platformy streamingowej Disney+.

Disney liczy na to, że jego najnowszy serwis Disney+ stanie się niebawem dominującym graczem na rynku platform streamingowych. Aby jednak zrealizować ten plan, koncern musi zapewnić jej odpowiednią ofertę, która zainteresuje widzów i nakłoni ich do wykupienia subskrypcji.

Podczas prezentacji wyników finansowych za ostatni kwartał, poznaliśmy nieco szczegółów, dotyczących pomysłów firmy, które pozwolą serwisowi odnieść sukces. Bob Inger ujawnił bowiem plan restartu czterech popularnych serii filmowych, które od lat bawią widzów na całym świecie. Wśród planowanych restartów jest m.in., seria “Fałszywa Dwunastka” ze Stevem Martinem w roli głównej, który musi zajmować się szaloną rodzinką. Kolejnymi markami są “Dziennik cwaniaczka”, “Noc w muzeum” z nieżyjącym już Robinem Williamsem oraz kultowy “Kevin sam w domu”.

Iger zdradził na razie tylko które z popularnych marek jego firma zamierza wskrzesić. Nie ujawnił jednak jak restarty będą wyglądały, choć pewną sugestią może być wzmianka o nowej generacji. Trudno też powiedzieć kiedy nowe produkcje będą gotowe do obejrzenia.

W Kevinie miło byłoby zobaczyć ponownie Harry’ego i Marva, dwójkę niezniszczalnych złodziei z pierwszych dwóch części, ale jest to raczej mało prawdopodobne. Pamiętajmy jednak, że restarty nie zawsze się udają, czego przykładem są chociażby “Mumia” oraz nowy “Hellboy”. Należy więc dość ostrożnie podchodzić do planów Disney’a.

Kevin sam w domu

Źródło: Deadline.com

You may also like...