Domowy generator AlphaESS BlackBee 2000 może ładować aż 15 urządzeń

Na Kickstarterze zadebiutował nowy domowy generator AlphaESS BlackBee 2000. Sprzęt ma pojemność 2023 Wh i może równocześnie ładować 15 różnych urządzeń.

Pojawiające się w mediach niepokojące komunikaty dotyczące braku paliw dla naszych elektrowni, zmuszają nas do poszukiwania alternatywnych sposobów zasilania. Jednym z nich może być najnowszy domowy generator AlphaESS BlackBee 2000, który właśnie zadebiutował na platformie Kickstarter.

Jest to urządzenie wyposażone w samochodowej klasy baterię VDA, której pojemność wynosi 2023 Wh W połączeniu z najlepszym systemem zarządzania baterią, gadżet ma 95% sprawność falownika, co zapewnia większą moc wyjściową, w tym przypadku wynoszącą do 2040 W.

W pełni naładowany akumulator, może naładować nasz smartfon aż 184 razy lub 40 razy laptopa. Łącznie jest w stanie ładować 15 różnych urządzeń, gdyż producent wyposażył go w szeroką gamę portów. Są to m.in., dwa porty USB-C o mocy 60 W, cztery porty USB-A. W obudowie urządzenia znajdują się także dwie maty indukcyjne do ładowania bezprzewodowego o mocy 10 W.

Do pełnego naładowania baterii generatora z sieci elektrycznej, potrzeba około 1,5 godziny. Nie musimy jednak wydawać na to ani grosza, gdy skorzystamy z dwóch 300 W paneli słonecznych. W ten sposób naładujemy go bowiem w czasie 3,7 godziny.

Urządzenie o wymiarach 343 x 254 x 266 mm i masie 10,2 kg posiada również inteligentny panel sterujący, prezentujący w czasie rzeczywistym informacje o jego pracy. A dzięki wbudowanym kółkom, transportowanie generatora jest znacznie łatwiejsze.

AlphaESS BlackBee 2000 można już zamawiać na Kickstarterze w promocyjnej cenie 1499 euro. To na razie tylko przedsprzedaż, gdyż dostawy do klientów rozpoczną się dopiero we wrześniu. Więcej informacji na temat sprzętu uzyskacie bezpośrednio na stronie kampanii.

Oczywiście jeśli potrzebujecie innego modelu generatora prądu, to duży ich wybór znajdziecie na tej stronie.

domowy generator

Źródło

You may also like...