Drugi ekran Meizu PRO 7 odbiciem ekranu głównego

Pojawiły się nowe informacje dotyczące drugiego ekranu w Meizu PRO 7. Ma on być jedynie odbiciem głównego wyświetlacza. Oznacza to, że nie będzie działać niezależnie i oferować innych funkcji.

W ostatnim czasie dużo uwagi przyciąga Meizu PRO 7, najnowszy smartfon chińskiej firmy, który ma być wyposażony w dodatkowy wyświetlacz. Drugi ekran o niewielkich rozmiarach, znajdzie się bowiem na tylnym panelu tego sprzętu.

Początkowo sugerowano, że wyświetlacz będzie dodatkowym ekranem, działającym niezależnie od głównego i oferującym inne funkcje. W sieci pojawiła się jednak garść nowych fotografii sugerująca, iż ten element wyposażenia wcale nie będzie tak zaawansowany. Jest on bowiem jedynie lustrzanym odbiciem dużego wyświetlacza. Prezentuje obraz dokładnie taki sam jak podstawowy panel, lecz w mniejszej skali.

Można więc zastanowić się po co producent instaluje dodatkowy wyświetlacz będący odbiciem głównego. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to funkcja wizjera tylnego aparatu umożliwiająca wykonanie lepszej jakości selfie. Zapewne będzie też służył do zerknięcia na powiadomienia, a być może również do czytania wiadomości tekstowych.

To na razie jednak tylko spekulacje i na dokładniejsze informacje będziemy musieli poczekać, aż producent oficjalnie zapowie ten model.

Meizu PRO 7

Meizu PRO 7

Meizu PRO 7

Źródło: Weibo.cn

You may also like...