Drukowane sandały pomogą odpocząć Twoim stopom

Actibreeze 3D to sandały z drukarki 3D, które pomogą odpocząć naszym stopom. Zaprojektowano je tak, aby poprawiały chłodzenie i zapewniały stopie oddychanie.

Każdy kto pracuje na nogach doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie obuwie. Szczególnie w takie upały jak te, gdy stopa mocno się poci, co dodatkowo potęguje dyskomfort. Firma Asics ma jednak pomysł na to jak temu zaradzić i pomóc naszym stopom. Za pomocą drukarki 3D stworzyła więc nowoczesne sandały o nazwie Actibreeze 3D.

Ich strukturę zaprojektowano w takich sposób, aby zapewnić lepsze chłodzenie i sprawić, by stopa oddychała podczas chodzenia. Stworzono je przede wszystkim dla sportowców specjalizujących się w bieganiu. Ich zadaniem jest zapewnienie relaksu ciału oraz stopom po zakończeniu dużego wysiłku.

Actibreeze 3D

Oczywiście mogą też przydać się osobom, które podczas pracy muszą dużo chodzić, jak lekarzom, pielęgniarkom itp. Wykonano je bowiem ze sprężystego plastiku. Trudno jednak powiedzieć cokolwiek na temat trwałości tego obuwia, bo taka ażurowa konstrukcja może mieć tendencję do pękania.

Actibreeze 3D

Niestety cena produktu może poważnie zniechęcić do jego zakupu, gdyż sandały dostępne są na stronie producenta w cenie 80 dolarów. To o wiele za drogo jak na taki gadżet, który cenowo bez wątpienia przegra w starciu ze zwykłymi kroksami. No chyba, że ktoś lubi nowinki technologiczne i będzie mógł chwalić się posiadaniem drukowanego obuwia.

Źródło

You may also like...