Dystrybutor wody Xiaomi przyda się w każdej kuchni

Xiaomi wprowadza na rynek kolejny sprzęt AGD. Jest to stołowy dystrybutor wody Mi Desktop Water Dispenser, z funkcją jej filtrowania.

Na platformie Xiaomi Youpin możemy znaleźć kolejny gadżet chińskiego koncernu, który przyda się w naszym domu. Ściślej mówiąc przyda się w naszej kuchni, gdyż jest to minimalistyczny lecz bardzo funkcjonalny dystrybutor wody.

Mi Desktop Water Dispenser charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, dzięki któremu będzie świetnie komponował się z nowocześnie urządzoną kuchnią. Urządzenie zapewnia nam świeżą zimną lub gorącą wodę, a dodatkowo dysponuje systemem jej filtrowania wykorzystującym odwróconą osmozę. Producent zapewnia, że poziom oczyszczania wody ze wszelkich zanieczyszczeń jest dokładnie taki sam jak w jego dedykowanych oczyszczaczach. Woda przechodzi bowiem przez 6-stopniową filtrację, która sprawia że staje się zdatna do picia.

Mi Desktop Water Dispenser

Jak przystało na domowy produkt Xiaomi, urządzenie jest nowoczesne oraz inteligentne. Wygodę sterowania zapewnia wyświetlacz OLED, na którym w czasie rzeczywistym prezentowane są najważniejsze informacje. Można tam zobaczyć tryb pracy sprzętu, temperaturę wody, jej poziom, żywotność filtrów, a także komunikat o konieczności uzupełnienia zbiornika. Ten ostatni jest zdejmowany i ma pojemność 5 litrów.

Sprzęt posiada także moduł grzewczy o mocy 2100 W, który w ciągu 3 sekund potrafi nam zagrzać wodę na herbatę. Oczywiście zagrzeje ją do wybranej przez nas temperatury, którą możemy ustawić z dokładnością do 1 stopnia.

Mi Desktop Water Dispenser

Dystrybutor wody współpracuje również z firmową aplikacją MIJA, za pomocą której można dokonać konfiguracji ustawień.

Mi Desktop Water Dispenser jest dostępny w przeliczeniu za kwotę 190 euro.

Źródło

You may also like...