Elektryczny skuter Okai Beetle jest prosty w obsłudze, wygodny i tani

Do sprzedaży trafił najnowszy elektryczny skuter Okai Beetle. To pojazd prosty w obsłudze, stylowy i ma atrakcyjną cenę. Kosztuje bowiem tylko 700 dolarów.

Rynek elektrycznych skuterów wzbogacił się właśnie o kolejny pojazd, pozwalający jeździć w ciszy i komforcie. Jest nim Okai Beetle, który właśnie trafił na chiński rynek i może być ciekawą alternatywą dla skuterów spalinowych lub transportu miejskiego.

Pojazd ma niezwykle prostą konstrukcję, a przy tym jest bardzo łatwy w obsłudze oraz wygodny. Posiada bowiem wbudowane siodełko, zapewniające odpowiedni komfort jazdy. Wyposażono go również w 350 W silnik elektryczny, który umożliwia rozpędzenie się do maksymalnej prędkości 25 km/h. Zainstalowany motor jest na tyle mocny, że umożliwia wjeżdżanie na wzniesienia o 20 procentowym kącie nachylenia.

Okai Beetle zastąpi komunikację miejską

W pełni naładowana bateria pozwala nam pokonać dystans 40 km, co stanowi całkiem niezły wynik. Największą zaletą pojazdu jest jednak to, że nie musimy tracić czasu na jej ponowne naładowanie, gdyż jest wymienna. Wystarczy podnieść podnóżek i można wyciągnąć wyczerpany akumulator, by zastąpić go naładowanym. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo gdy nagle zobaczymy, że bateria jest wyczerpana, a właśnie musimy gdzieś jechać, to nie musimy szukać innego środka transportu.

Sprawdź ceny popularnych elektrycznych hulajnóg

Okai Beetle

Okai Beetle posiada również elektroniczny hamulec, zaś komfort jazdy zapewniają pneumatyczne opony, a także amortyzator umieszczony pod siodełkiem. Co ciekawe, siodełko pokryto pianką z pamięcią kształtu, która dostosowuje się do ciała, dodatkowo poprawiając wygodę jazdy.

Okai Beetle

Do kierownicy skutera można też podczepić koszyk, co pozwala przewozić niewielkie ładunki, np., torebkę lub torbę z zakupami. Na kierownicy znajdziemy także wyświetlacz, który pokazuje m.in., aktualną prędkość oraz stan naładowania baterii. Pojazd komunikuje się również ze smartfonem, zapewniając dostęp do informacji związanych z jego pracą. Jest też oczywiście zabezpieczenie przed kradzieżą, które możemy odblokować za pomocą telefonu.

Okai Beetle

Gadżet można zakupić bezpośrednio w internetowym sklepie producenta, gdzie wyceniono go na 700 dolarów. Oczywiście trzeba jeszcze doliczyć koszty przesyłki.

Źródło

You may also like...