ELEX: nowa gra RPG od twórców Gothica

CDP, oficjalny dystrybutor gier firmy THQ Nordic, ma przyjemność poinformować, że gra RPG ELEX otrzyma polski dubbing. Nie zabraknie w nim znanych nazwisk.

ELEX, gra RPG stworzona przez Piranha Bytes, twórców nagradzanych serii Gothic i Risen, jest pełną akcji grą role-playing osadzoną w postapokaliptycznym uniwersum science-fantasy. Wrzuca gracza do ogromnego świata pełnego niezwykłych postaci, zmutowanych kreatur, głębokich wyborów moralnych oraz nieustającej akcji.

Miło nam poinformować, że ELEX otrzyma pełną polską wersję językową na każdej platformie – PC, PS4 i Xbox One. Wśród aktorów, którzy użyczą swych głosów na potrzeby gry, nie zabraknie tych doskonale znanych z serii Gothic (i nie tylko).

Szczególnie zależało nam na trzech elementach – aktorach pasujących do swoich ról, jakości dubbingu oraz podkreśleniu, że ELEX kontynuuje dziedzictwo Piranha Bytes i serii Gothic, która w Polsce cieszy się szczególną sympatią graczy – mówi Michał Gembicki, prezes CDP. – Mamy nadzieję, że fani będą zadowoleni z powrotu aktorów, których zdążyli już polubić.

W ELEX będzie można usłyszeć między innymi takich aktorów, jak:

Artur Dziurman
Zbigniew Konopka
Jarosław Boberek
Mirosław Zbrojewicz
Adam Bauman
Piotr Zelt
Piotr Bąk
Adam Bauman

Od mieczy i toporów po łuki, kusze i harpuny, ELEX oferuje jeden z najszerszych zestawów broni w historii RPG. Złap za shotguna, strzelbę plazmową lub miotacz ognia – istnieje broń i styl wali dla każdego wojownika. Później znajdź kompana, wybierz frakcję i wpłyń na losy świata; w ELEX-ie każdy wybór wpływa na przyszłość Twojej gry.

Cechy gry ELEX:

Wielki, otwarty świat bez barier i ekranów ładowania
Nieskrępowana eksploracja – użyj jetpacka, by dotrzeć w każde możliwe miejsce
Żyjący świat, w którym wszystko reaguje na poczynania gracza
Rozbudowany system zadań, który wspiera faktyczne wybory gracza
Taktyczna, wymagająca walka na dystans i w zwarciu
Uniwersum osadzone w postapokaliptycznym świecie science-fantasy, łączące najciekawsze cechy wszystkich gatunków

ELEX ukaże się w trzecim kwartale 2017 roku na PC, Xbox One i PS4. Jeśli macie ochotę kupić ten tytuł w promocyjnej cenie, to zapraszam na tę stronę.

gra RPG

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...