Android 7.0 Nougat dla Galaxy Tab A 10.1 (2016)

Android 7.0 Nougat w ostatnim czasie trafił na kilka modeli smartfonów, ale to nie oznacza, że Samsung zaniedbuje użytkowników tabletów. Aktualizacja została właśnie udostępniona dla modelu Galaxy Tab A 10.1 (2016).

Galaxy Tab A 10.1 (2016) trafił do sprzedaży w maju zeszłego roku i jest stosunkowo świeżym modelem tabletu. Nie jest więc dużym zaskoczeniem informacja, że Samsung udostępnił mu właśnie aktualizację do Androida 7.0 Nougat.

Dystrybucja najnowszej wersji systemu operacyjnego ma numer P580KXU1BQD9 i właśnie się rozpoczęła. Jak zwykle w przypadku nowej aktualizacji systemowej, użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość. Zanim bowiem trafi na wszystkie rynki, minie trochę czasu. W najgorszym przypadku może to być nawet kilka miesięcy.

Warto jednak czekać, gdyż aktualizacja przynosi wszystkie zmiany wprowadzone przez Nougata. Jest więc nowy interfejs użytkownika, poprawiony system powiadomień, nowe ekrany wielozadaniowości oraz wiele innych funkcji.

Ta sama aktualizacja pojawi się także dla Galaxy Tab A 10.1 (2016) w wersji LTE. Nie wiadomo natomiast kiedy Nougat zostanie udostępniony pozostałym modelom tabletów Samsunga.

Android 7.0 Nougat

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...