iPhone 8 na koncepcyjnych renderach

iPhone 8 w kwestii wyglądu wciąż pozostaje wielką niewiadomą. Internetowe źródła przecieków starają się jednak pokazać nam, jak nowy smartfon koncernu Apple może wyglądać.

GearIndia oraz @OnLeaks, znane źródła internetowych przecieków dotyczących urządzeń mobilnych, wspólnie przygotowały wideo. Widać na nim koncepcyjne rendery nowego smartfona amerykańskiej firmy.

Oczywiście projekty, które możecie zobaczyć na poniższym wideo nie są oficjalne i jest to tylko wizja grafików bazująca na plotkach i przeciekach. Trzeba jednak pamiętać, że Apple zasadniczo nie jest skore do eksperymentowania w kwestii wzornictwa. Kolejne jej modele wyglądają więc niemal tak samo, z kosmetycznymi jedynie zmianami.

Apple chce bowiem, by odróżniał się od poprzednich modeli, co miałoby podkreślać, że jest sprzętem całkowicie nowym. Dlatego plotki sugerują szklany tylny panel obudowy, co upodobni go do modeli iPhone 4/4S.

Przedstawione na filmie rendery raczej nie pokazują nam ostatecznego wyglądu nowego smartfona. Ale mogą wskazać w jakim kierunku pójdą projektanci Apple, gdyż zapewne wykorzystano w nich wygląd niektórych prototypów.

iPhone 8

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...