Modne smartwatche od Emporio Armani

Znany dom mody Emporio Armani, zapowiedział właśnie nowe modele smartwatchy z rodziny Connected. Wyposażone w platformę Wear OS, będą kosztować 295-395 dolarów.

Emporio Armani to firma specjalizująca się nie tylko w modnych ubraniach, ale również biżuterię. Wiele osób za taką właśnie uznaje zegarki. Dlatego marka zamierza wkrótce wprowadzić do sprzedaży nowe modele smartwatchy, które można już zamawiać w przedsprzedaży na jej oficjalnej stronie.

Produkty należą do rodziny Emporio Armani Connected i będą wyposażone w Snapdragona 2100 oraz bardzo funkcjonalną platformę Wear OS. Zegarki charakteryzują się bardzo stylowym wzornictwem, które świetnie pasuje nie tylko do garnituru, ale także do zwykłych ciuchów.

Producent wyposażył je w 1,19″ okrągły wyświetlacz AMOLED, a także wodoszczelne koperty, dzięki którym sprzęt zniesie nie tylko prysznic, ale również pływanie, a nawet nurkowanie. Wytrzymają bowiem zanurzenie na głębokości do 30 metrów. Nie zabraknie w nich naturalnie funkcji fitness. Zegarek posiada m.in., pulsometr, a także sensory rejestrujące i mierzące aktywność fizyczną, współpracujące dodatkowo z GPS’em.

Natomiast wbudowany chip NFC pozwoli skorzystać z mobilnej bankowości w postaci systemu Google Pay oraz cyfrowego asystenta Google Assistant. Na chińskim rynku użytkownicy będą mogli korzystać z systemu Alipay oraz lokalnego asystenta Mobvoi Assistant

Każdy klient decydujący się na zakup tego zegarka, będzie miał do wyboru różne wersje kopert oraz pasków. Smartwatche można już zamawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta. Ich ceny wynoszą od 295 do 395 dolarów.

Emporio Armani

Źródło: Armani.com

You may also like...