ENGWE P20 to składany elektryk na dojazdy do pracy; cena i zasięg to jego największe atuty

Marka ENGWE w przyszłym tygodniu rozpocznie przedsprzedaż najnowszego elektrycznego jednośladu ENGWE P20. Składany rower ma mocny silnik oraz baterię zapewniającą do 100 km zasięgu.

Aktualna pogoda sprzyja korzystaniu z rowerów, więc wkrótce wiele osób zostawi swoje samochody w garażach, by dojeżdżać do pracy rowerem. Aby jednak podróż nie była męcząca, warto sprawić sobie rower elektryczny, np. taki jak ENGWE P20, który w przyszłym tygodniu stanie się dostępny w przedsprzedaży na europejskich rynkach.

ENGWE P20 nowoczesnym składakiem z dużą baterią

To kompaktowy jednoślad, który dzięki składanej konstrukcji, jest bardzo użyteczny, zaś wydajna bateria gwarantuje mu całkiem spory zasięg. Pojazd dysponuje 250 W cichym silnikiem. Umożliwia rozpędzenie się do prędkości 25 km/h, w zupełności wystarczającej do sprawnego poruszania się po mieście.

Natomiast 36V 9.6Ah bateria, według producenta umożliwia pokonanie na jednym ładowaniu dystansu do 100 km. Dzięki temu, w zależności od pokonywanego dystansu, wystarczy naładować ją raz lub dwa razy na tydzień. Akumulator posiada oczywiście blokadę antykradzieżową, aby nie dało się go łatwo zdemontować.

W rowerze nie ma klasycznego łańcucha, przenoszącego napęd na tylne koło. Producent zastąpił go karbonowym pasem, którego żywotność szacowana jest na 33 tys. km. To znacznie lepsze rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć masę roweru. Dodatkowo poprawia trwałość przeniesienia napędu i zredukować koszty serwisowania. Natomiast specjalny czujnik momentu obrotowego, zapewnia natychmiastową reakcję i gwarantuje płynną jazdę.

ENGWE P20
Źródło: ENGWE

Rower posiada również zintegrowane oświetlenie oraz kierunkowskazy informujące innych uczestników o zamiarze skrętu. Natomiast możliwość złożenia pojazdu w zaledwie 10 sekund sprawia, że po dojechaniu na miejsce można go zabrać ze sobą np. do biura. Nie jest to szczególnie trudne, ponieważ jego całkowita masa to 18,5 kg.

Przedsprzedaż ENGWE P20 ruszy już od 8 kwietnia, czyli przyszłego poniedziałku. Jednoślad kosztować ma 1049 euro (ok. 4500 zł). Jest to jednak cena promocyjna, wymagająca zgłoszenia chęci zakupu jednośladu, co pozwoli zaoszczędzić 150 euro. Dodatkowo, każdy kto złoży zamówienie w okresie 8-30 kwietnia, może liczyć na prezent w postaci darmowych gadżetów o wartości 180 euro.

Gdybyście szukali natomiast innego elektryka, to na tej stronie znajdziecie wiele ofert w atrakcyjnych cenach. #reklama

You may also like...