Twórcy Fortnite ponownie usuwają Driftboarda. Na szczęście tylko czasowo

Fortnite ponownie utraciło Driftboarda. Epic Games wyłączyło pojazd czasowo, by naprawić związane z nim problemy występujące u niektórych użytkowników.

Użytkownicy trybu Ratowanie Świata, będącego częścią popularnej gry Fortnite, utracili popularny Driftboard. Jest to latająca deskorolka, która znacznie ułatwia poruszanie się po mapie. Pojazd jest bardzo szybki, więc skraca czas potrzebny na eksplorację mapy, umożliwiając też szybsze dotarcie do wybranego celu.

Twórcy wyłączyli deskę tylko czasowo, gdyż muszą naprawić kilka związanych z nią problemów. Jest ona przy tym niedostępna wyłącznie w trybie Ratowanie Świata, gdyż w pozostałych trybach rozgrywki nadal możemy z niej korzystać. Epic nie ujawnił jaki problem musi naprawić, a także nie zdradził kiedy deska powróci do gry.

Dodam, że jest to już drugi raz, gdy producent uniemożliwia korzystanie z tego gadżetu. Wyłączono go na początku miesiąca w trybie Limited Time Mode, by wprowadzić poprawki rozwiązujące kilka problemów. Pierwszy dotyczył braku możliwości korzystania z deski podczas sztormów, zaś drugi czasem powodował śmierć gracza podczas burzy, nawet gdy korzystał z Driftboarda.

Fortnite

Źródło: Slashgear.com

You may also like...