Eve Light Strip zapewni nastrojowe oświetlenie naszego mieszkania

W sprzedaży pojawił się nowy produkt do oświetlenia naszego mieszkania. Eve Light Strip to modularne paski LED, współpracujące z systemem Apple HomeKit.

Do tej pory głównym sposobem oświetlania naszego mieszkania były żarówki. Teraz jednak coraz większą popularność zaczynają zdobywać również paski LED, które jeszcze do niedawna stosowano głównie w kuchni. Nowoczesne wersje oferują jednak znacznie większą funkcjonalność i całkiem nieźle sprawdzają się także w innych pomieszczeniach. Zapewniają bowiem delikatne, rozproszone i bezcieniowe światło świetnie nadające się np., do oglądania telewizji.

Takim produktem jest Eve Light Strip, który właśnie pojawił się na rynku. To gadżet z kategorii inteligentnego domu, który współpracuje z systemem Apple HomeKit. Produkt jest modularny, więc można dowolnie zmieniać jego długość przycinając paski według potrzeb. Ich długość może wynosić od 30 cm do niemal 10 m. A dzięki bezprzewodowej komunikacji WiFi, możemy je kontrolować za pomocą iPhone’a, Apple TV lub głośnika HomePod.

Paski nie potrzebują specjalnych mostków do komunikacji i oferują pełne spektrum białego światła, a także światło kolorowe. Na pełnej jasności dają 1800 lumenów, ale oczywiście można obniżyć natężenie, jeśli chcemy zapewnić nastrojowy klimat.

Jako, że Eve Light Strip to sprzęt inteligentny, to możemy sterować nie tylko samym oświetleniem, ale też tworzyć całe sceny. Wówczas włączenie telewizora, automatycznie włączy też LED’y, ustawiając równocześnie zaprogramowany wcześniej kolor i natężenie światła.

LED’y kosztują 80 dolarów i można je dostać na stronie producenta.

Eve Light Strip

Eve Light Strip

Źródło: Evehome.com

You may also like...