Fitbit Premium zadba o nasze zdrowie za 10 dolarów miesięcznie

Fitbit zaprezentowało nową usługę dla osób dbających o swe zdrowie. Serwis Fitbit Premium dostarczy nam cenne wskazówki dotyczące wypoczynku, odżywiania oraz ćwiczeń.

Moda na zdrowy styl życia w ostatnich latach znacznie zyskała na popularności. Coraz więcej osób korzysta z porad dietetyków oraz trenerów osobistych, by jak najlepiej dbać o swój organizm. Pozwala to zapewnić mu odpowiednie składniki odżywcze, zwiększyć efektywność wypoczynku oraz podnieść skuteczność ćwiczeń. To wszystko jest niemało kosztuje, więc osoby z nieco chudszym portfelem chętnie korzystają z podobnych usług zapewnianych przez różnego rodzaju aplikacje.

Na początku tego roku informowałem, że Chris Hemsworth czyli filmowy Thor uruchomił własną aplikację fitness o nazwie Centr. Produkt dostępny na urządzenia Apple dostarcza m.in., wideo z ćwiczeniami i medytacją, a także przepisy na zdrowe posiłki.

Znacznie szersze możliwości w tej materii oferuje nam najnowszy produkt firmy Fitbit, specjalizującej się w produkcji smartbandów. Fitbit Premium jest usługą zapewniającą nam kompleksową pomoc w zakresie fitnessu. Oferuje nie tylko przydatne wskazówki, ale również poradniki, a także programy związane ze zdrowiem i ćwiczeniami, dopasowane konkretnie pod naszą osobę.

Serwis współpracuje także z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi ekspertami. Zapewnią spersonalizowane wskazówki, dotyczące tego jak poprawić poziom energii, odżywianie i ogólne samopoczucie.

Usługa zaoferuje również programy treningowe, analizę naszych danych, przypominanie o realizacji celów, a także stworzone specjalnie dla nas wyzwania i gry. Zapewni ponadto dostęp do tysięcy filmów i nagrań z poradnikami ćwiczeń. Natomiast za kilka miesięcy dojdą jeszcze zajęcia z jogi.

W momencie premiery Fitbit Premium zaoferuje dziewięć programów treningowych, każdy oferujący inne cele. Programy pozwolą m.in., podnieść efektywność wypoczynku, zacząć bieganie, zrozumieć w jaki sposób działają kalorie, pomogą ograniczyć spożycie soli i cukru itp.

Fitbit Premium będzie dostępne już tej jesieni na wszystkie smartbandy i smartwatche. Dostęp do usługi będzie nas kosztował 9,99 dolarów miesięcznie lub 79,99 dolarów za cały rok.

Fitbit Premium

Źródło

You may also like...