Fortnite szykuje niespodzianki dla posiadaczy PlayStation

Już wkrótce subskrybenci PS Plus dostaną pakiet niespodzianek do gry Fortnite. Zestaw o nazwie Celebration Pack, zawiera kilka ciekawych gadżetów.

Epic Games wciąż szykuje dla grających w Fortnite różnego rodzaju niespodzianki, mające podnieść atrakcyjność rozgrywki. Często są to nowe tryby rozgrywki, ale czasem także pakiety różnego rodzaju bonusów, umożliwiających zmianę wyglądu postaci.

Jeden z najnowszych tego typu bonusów otrzymają wkrótce posiadacze konsol PlayStation 4, subskrybujący usługę PS Plus. Grecki oddział PlayStation zapowiedział bowiem na Twitterze pakiet o nazwie Celebration Pack. Zawiera ekskluzywne przedmioty kosmetyczne, dostępne w charakterystycznym dla konsoli kolorze niebieskim.

Dokładna zawartość pakietu na chwilę obecną nie jest znana. Tweet sugeruje jedynie, że gracze dostaną nowy kilof do wydobywania zasobów, skórkę na broń oraz banner, a także emotkę. Żaden z tych przedmiotów nie ma jeszcze nazwy, nie podano też daty premiery pakietu.

Przypomnę, że nie jest są to pierwsze bonusy, które subskrybenci PS Plus otrzymali do gry Fortnite. W przeszłości producent podarował posiadaczom PlayStation 4 kilka skórek dla postaci, nowy spadochron oraz parę innych gadżetów.

Fortnite

Źródło

You may also like...