Śmietniki w Fortnite zabiją nas w efektowny sposób

Gracze odkryli kolejny błąd w Fortnite, który może natychmiast uśmiercić ich postać. Tym razem są to śmietniki wystrzeliwujące postać w powietrze i powodujące śmierć od upadku z wysokości.

Grającym w Fortnite nie są obce bugi, które mogą spowodować natychmiastową śmierć ich bohatera. Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiło się ich całkiem sporo, a najlepszym przykładem jest chociażby Tilted Towers (https://technogadzet.pl/kolejna-lokalizacja-fortnite-pozbawi-nas-zycia/).

Choć gra powróciła niedawno z drugim rozdziałem, to okazuje się, że niebezpieczne bugi nadal w niej pozostały. W weekend grający odkryli kolejny taki błąd powodujący utratę życia. Tym razem zagrożenie stanowią kontenery na śmierci rozstawione na mapie.

Jak wiadomo nowy rozdział wprowadza wiele zmian do rozgrywki, w tym możliwość ukrycia się w kontenerach, by urządzić zasadzkę na przeciwnika. Jednak tym razem zachowanie tych obiektów jest zupełnie inne. Na tej stronie możecie zobaczyć wideo, które pokazuje co się stanie, gdy gracz wejdzie do takiego kontenera. Jak widać po chwili wystrzeliwuje w górę w chmurze dymu i pędzi w górę. Na pewnej wysokości odzyskuje swą postać i spada na ziemię co powoduje jego śmierć.

Co ciekawe błąd nie objawia się za każdym razem gdy gracz wejdzie do kontenera. Na filmie widać, że postacie kilkukrotnie do niego wskakiwały, zanim udało się go aktywować. Mimo to jest to spore zagrożenie, bo można w ten sposób szybko przegrać starcie. Będzie to tym bardziej bolesne, jeśli mieliśmy realną szansę na zwycięstwo meczu.

Dopóki Epic Games nie naprawi tego błędu, lepiej unikać ukrywania się w kontenerach na śmieci.

Fortnite

Źródło

You may also like...