Grający w Fortnite dostaną za darmo po 1000 V-Bucks

Epic Games w ramach przeprosin, podaruje grającym w Fortnite darmowe V-Bucks. Sprawa dotyczy fałszywych ostrzeżeń o zbanowaniu konta, otrzymanych przez niektóre osoby.

Na początku tego tygodnia grający w Fortnite ze zdziwieniem dostrzegli na swych monitorach ostrzeżenie o blokadzie konta. Komunikat ostrzegał przez nieuczciwą współpracą, a pojawiał się u osób, które po przegranym meczu zostawały by dalej go oglądać.

Jak można się domyśleć, wiele osób przeraziło się takim komunikatem obawiając się utraty konta, w które włożyli sporo czasu i pieniędzy. Sprawę szybko nagłośniono w mediach społecznościowych, gdzie użytkownicy domagali się od Epic Games wyjaśnień. Na szczęście okazało się, że ostrzeżenia pojawiły się w wyniku błędu w systemie, więc nie ma się czego obawiać.

Epic oczywiście potraktował sprawę bardzo poważnie i dla wszystkich osób, które zgłosiły problem, przygotował miłą rekompensatę. Każda z nich całkowicie za darmo dostanie po 1000 V-Bucksów, czyli wirtualnej waluty używanej do zakupu kosmetycznych przedmiotów. Można za nie kupić też bitewną przepustkę. Pieniądze pojawią się na ich kontach automatycznie, gdy następnym razem zalogują się do gry.

Nie po raz pierwszy Epic w ten właśnie sposób przeprasza graczy za problemy. Latem bieżącego roku studio rozdało po 15 gwiazdek bitewnych oraz po 1000 V-Bucksów osobom, które miały problemy z grą na smartfonach.

Fortnite

Źródło

You may also like...