Nowy bug w YouTube Music blokuje dostęp do playlist

Użytkownicy smartfonów skarżą się na nowego buga w aplikacji YouTube Music. Powoduje zablokowanie dostępu do playlist oraz samodzielnie uploadowanej muzyki.

Niektórzy posiadacze smartfonów z Androidem oraz iOS borykają się z kolejnym problemem związanym z aplikacją YouTube Music. Bug, który się w niej pojawił sprawia bowiem, że nie mają dostępu do playlist.

Nie jest to pierwszy tego typu problem z tą popularną aplikacją, choć tym razem jest nieco inny. Wcześniej błąd blokował dostęp do playlist oraz albumów, natomiast teraz jest znacznie gorzej. Nie tylko blokuje katalog piosenek, ale też uniemożliwia korzystanie z własnych playlist oraz samodzielnie uploadowanych piosenek.

Obecnie jedynym sposobem jego ominięcia jest słuchanie utworów z teledysków zamieszczanych na YouTube. Niestety aby skorzystać z tej możliwości musimy kupić subskrypcję, gdyż tylko w ten sposób możemy odtwarzać klipy w tle przy wyłączonym wyświetlaczu.

Według użytkowników, koncern Google jest świadomy problemów związanych z YouTube Music, a jego programiści już pracują nad aktualizacją. Trudno jednak powiedzieć kiedy można się jej spodziewać, gdyż nie podano nawet przybliżonego terminu premiery.

YouTube Music

Źródło

You may also like...