Logitech zaprezentował ergonomiczny fotel dla graczy

Marka Logitech nawiązała współpracę ze znanym producentem foteli biurowych Herman Miller. Jej efektem jest nowy fotel dla graczy o ergonomicznej konstrukcji.

Miłośnicy elektronicznej rozrywki inwestują spore fundusze w wydajne komputery, lecz zapominają o najważniejszym, czyli własnym komforcie. Spędzając wiele godzin przed monitorem należy zapewnić sobie wygodę, więc potrzebny jest odpowiedni fotel dla graczy.

Większość tego typu foteli, choć ich nazwa sugeruje, że są dla graczy, to w rzeczywistości jest to tylko zabieg marketingowy. Nie oferują bowiem odpowiedniej ergonomii, co w przypadku wielogodzinnych sesji szybko da się we znaki naszemu ciału. Spowoduje bowiem ból pleców oraz problemy z krążeniem krwi. Dlatego wielu graczy kupuje profesjonalne fotele biurowe, które są idealne do siedzenia przed komputerem.

Potrzebę posiadania odpowiedniego siedziska, dostrzegł Logitech, zauważając w tym okazję do niezłego zarobku. Nawiązał współpracę ze znaną firmę Herman Miller, specjalizującą się w wysokiej klasy fotelach biurowych. Jej efektem jest nowy fotel dla graczy Embody Gaming Chair.

fotel dla graczy

Jego przemyślana konstrukcja umożliwia odpowiednie ułożenie ciała, co zapewnia wygodę podczas zabawy. W fotelu zastosowano szereg ulepszeń, takich jak pianka chłodząca z cząsteczkami nasyconymi miedzią, które wspierają idealną postawę podczas zabawy. Zmniejsza też gromadzenie się ciepła, a także równomiernie rozkłada ciężar, by zmniejszyć nacisk i zachęcić do ruchu.

Fotel posiada siedem punktów kalibracji, dzięki czemu każdy gracz znajdzie dla siebie właściwą pozycję zapewniającą mu idealną wygodę.

fotel dla graczy

Wygoda musi jednak swoje kosztować, dlatego nowy fotel dla graczy nie jest produktem tanim. Aby stać się jego właścicielem musimy wydać aż 5680 zł. To bardzo dużo, ale musimy pamiętać, że zdrowie nie ma ceny, a taki fotel pomoże nam uniknąć w przyszłości problemów ze zdrowiem.

Źródło

You may also like...