Fortnite wzbogacone o nowe uzbrojenie i tryby gry

Epic Games udostępniło kolejną aktualizację do Fortnite. Najnowszy patch wprowadza nie tylko nowej karabin snajperski, ale również dwa czasowe tryby rozgrywki.

Twórcy Fortnite dbają o to, by gracze nie nudzili się podczas zabawy, więc wprowadzają kolejne atrakcje. Epic właśnie udostępniło najnowszą aktualizację, która oprócz paru poprawek dodaje także kilka nowych elementów.

Jednym z nowości dostarczonych przez aktualizację jest Heavy Sniper, czyli ciężka snajperka, która ma bardzo dużą siłę rażenia. Broń oferowana jest w wersji epickiej oraz legendarnej i jak zwykle można ją znaleźć na podłodze, ale również w zrzutach zaopatrzenia, a także w automatach wendingowych. Innymi słowy jest to oręż dość powszechny, więc żaden gracz nie powinien mieć problemu z jego zdobyciem.

A warto mieć tę pukawkę w swym arsenale, ponieważ jest bardzo mocna. Epicka wersja zadaje 150 obrażeń na jeden strzał, natomiast legendarna aż 157. Innymi słowy, może nas wyeliminować jednym trafieniem. Jakby tego było mało, zadaje również obrażenia budynkom, których wartość wynosi odpowiednio 1050 i 1100 w zależności do wariantu broni. To bardzo przydatna cecha, bo jeśli ktoś wybudował sobie bazę nad ziemią, to sprowadzenie go na dół nie będzie problemem.

Jeden strzał, jeden trup

Oczywiście broń ma też i wady, a należy do nich długi czas przeładowania. Nie można więc walczyć przy jej pomocy z blisko znajdującym się przeciwnikiem, gdyż szybko polegniemy. Lepiej znaleźć dobrą kryjówkę i likwidować cele z dystansu. Wtedy nie narażamy się na kontrę przeciwnika.

Heavy Sniper to nie jedyna nowość dostarczona do Fotnite przez aktualizację. Są jeszcze dwa czasowe tryby rozgrywki. Jednym z nich jest Soaring 50’s. To typowy mecz 50 vs 50, z tą różnicą że wcześniej rozwija się spadochron. Zwiększono też czas respawnu granatów oraz platform odbijających i wyrzucające w powietrze, więc można spodziewać się latających graczy. Drugim z trybów jest Sniper Shootout. Jest raj dla wszystkich snajperów uwielbiających wykańczać wroga z dystansu.

Szczegóły dotyczące zawartości aktualizacji znajdziecie jak zwykle na stronie Epic Games. A jakby znudziła Wam się ciągła walka na mapie i chcielibyście spróbować trybu Ratowanie świata, to kupicie go w tym sklepie.

Fortnite

Źródło: Epicgames.com

You may also like...