Fortnite: nowy bug od razu otwiera skrzynię Henchmena

W Fortnite pojawił się nowy bug, który pozwala natychmiast dostać się do skrzyni Henchmena. Nie musimy więc narażać się na ataki graczy.

Obecny sezon Fortnite przyniósł dla graczy wiele atrakcji, a jedną z nich jest skrzynia Henchmena. Jest to nowa i niezwykle groźna postać patrolująca określone obszary mapy. Natknięcie się na nią nie należy do przyjemności, gdyż potrafi zadawać olbrzymie uszkodzenia.

Jeśli jednak uda nam się tę postać znokautować i przeszukać, okazuje się, że ma przy sobie skrzynię ze skarbami. Zawiera wiele przedmiotów, które są na poziomie co najmniej epickim, a więc są niezwykle cenne i bardzo przydatne w walce.

Jej otwarcie nie jest jednak takie proste, gdyż jest to trwający kilka sekund proces. Musimy najpierw dostarczyć nieprzytomną postać do skrzyni, gdyż jej otwarcie wymaga zeskanowania jej twarzy. Podczas trwania tego procesu jesteśmy więc narażeni na ataki ze strony innych graczy, a jak można się domyśleć, wielu z nich poluje na tę skrzynię.

Gracze odkryli jednak buga, który pozwala znacznie przyspieszyć otwarcie skrzyni. Na tym wideo widać, że wcale nie trzeba dźwigać Henchmana do skrzyni. Trzeba najpierw ubrać się jak on w jednej z przebieralni. Następnie podchodzimy do skrzyni i gdy zaczyna skanować, przeładowujemy naszą broń. To sprawia, że skrzynia natychmiast się otwiera wyrzucając całą zawartość.

Oczywiście musimy pamiętać, że obecny sezon dobiega końca, więc mamy tylko kilka dni na skorzystanie z tego triku.

Fortnite

Źródło

You may also like...