Elektryczna hulajnoga Fucare HU3 Pro zapewni nam wysoki komfort jazdy

Do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza elektryczna hulajnoga Fucare HU3 Pro, która przyda się osobom z chorymi nogami. Wyposażono ją bowiem w wygodne siodełko, na którym można spocząć podczas jazdy.

Elektryczna hulajnoga staje się coraz popularniejszym środkiem transportu w dużych miastach. I to nie tylko dzięki łatwej dostępności ze względu na działające w miastach wypożyczalnie, ale też coraz niższe ich ceny spowodowane rosnącą konkurencją. Producenci prześcigają się także w funkcjonalności swych jednośladów, oferując wyposażenie i możliwości, których próżno szukać o rywali.

Elektryczna hulajnoga na której nie musimy stać

Takim sprzętem jest najnowszy model Fucare HU3 Pro, który pojawił się właśnie na rynku amerykańskim. To kompaktowa hulajnoga wyposażona w 250 W bezszczotkowy silnik. Maksymalnie może wygenerować 500 W mocy i ma 65 Nm momentu obrotowego. Dzięki temu może rozpędzić pojazd do maksymalnie 32 km/h i pozwala pokonywać wzniesienia o nachyleniu 15 stopni.

Jeśli jednak uznamy, że jest to dla nas zbyt szybko, możemy wybrać jeden z kilku dostępnych trybów ustawień prędkości, który dopasuje ją do naszych umiejętności. Początkujący z pewnością docenią tryb Walk Boost, który utrzymuje prędkość zaledwie 4 km/h. Przyda się także tempomat, pozwalający ustawić i utrzymywać prędkość na wybranym przez użytkownika poziomie.

Zainstalowana w pojeździe bateria o pojemności 576 Wh, zapewnia maksymalny zasięg wynoszący 64 km. A jej pełne naładowanie zajmuje około 5 godzin. Hulajnoga dysponuje również 10-calowym pneumatycznymi oponami zapewniającymi wygodę jazdy, zaś bębnowy oraz elektroniczny hamulec dba o bezpieczeństwo.

Dużą zaletą pojazdu jest wbudowane siodełko, które pozwala wygodnie spocząć podczas jazdy. Nie jest ono jednak zamocowane na stałe i można je zdjąć, co pozwala jeździć w tradycyjny sposób.

Nie zapomniano także o wyświetlaczu LED prezentującym aktualną prędkość i poziom naładowania baterii oraz oświetleniu LED z przodu i z tyłu. Dodam, że jednoślad wytrzymuje maksymalne obciążenie do 136 kg, więc mogą nim jeździć nawet osoby postawne.

Fucare HU3 Pro kosztuje 799 dolarów i dostępny jest w kolorze białym, czerwonym oraz szarym.

elektryczna hulajnoga

Źródło

You may also like...