Galaxy A5 (2017) ze styczniową poprawką bezpieczeństwa

Samsung udostępnił właśnie styczniową poprawkę bezpieczeństwa dla modelu Galaxy A5 (2017). Dostał ją niebrandowany model, zaś jej dystrybucja rozpoczęła się od Holandii.

Koreański koncern ostatnio zaczął coraz lepiej dbać o użytkowników smartfonów z rodziny z serii A. Już po raz kolejny z rzędu, jako pierwsze otrzymały najnowszą poprawkę bezpieczeństwa, a tym razem jest to styczniowa.

Aktualizację dostał model Galaxy A5 (2017) wyposażony w oprogramowanie producenta, a jej dystrybucję rozpoczęto od Holandii. Poprzednia aktualizacja usprawniła w tym modelu m.in., działanie aparatu fotograficznego, dodając znaczki i naklejki podobne do oferowanych przez Snapchata.

Styczniowa poprawka waży natomiast 22 MB i zawiera łącznie 91 poprawek do Androida oraz dodatkowe 13 poprawek dla oprogramowania samego smartfona. Pamiętajcie jednak, że jest to aktualizacja przeznaczona dla smartfonów z czystym Androidem. Posiadacze modeli z oprogramowaniem operatorów, będą więc musieli na swoją kolej nieco poczekać.

Chwilę też musi potrwać, zanim aktualizacja trafi na inne rynki, więc warto sprawdzać w opcjach telefonu, czy nie jest już dostępna.

Galaxy A5

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...