Samsung zaskoczył wszystkich instalując Snapchata w Galaxy A50

Samsung udostępnił sierpniową poprawkę bezpieczeństwa modelowi Galaxy A50. Dodatkowo usprawnił ładowanie sprzętu, a także działanie czytnika odcisków palców.

Samsung kontynuuje dystrybucję sierpniowej poprawki bezpieczeństwa dla swych urządzeń i kolejnym modelem który ją otrzymał jest Galaxy A50. Jego posiadacze mają do pobrania 320 MB danych, które pozwolą załatać luki w systemie Android oraz firmowym oprogramowani producenta.

Zbiorczy pakiet poprawek bezpieczeństwa nie jest jednak całą zawartością nowej poprawki. Przynosi ona ze sobą dodatkowo kilka usprawnień w zakresie działania sprzętu. Przede wszystkim poprawia algorytm ładowania baterii, co powinno podnieść wydajność tego procesu. Usprawniono też działanie czytnika odcisków palców, poprawiono stabilność działania sprzętu, a dodatkowo dodano Snapchata.

To ostatnie może być dużym zaskoczeniem dla wszystkich użytkowników sprzętu Samsunga. Ale wygląda na to, że jest to nowy pomysł koncernu, który firma właśnie wprowadza w życie. Nieco wcześniej pojawiła się bowiem aktualizacja do modelu Galaxy A70, która również przynosi ze sobą kilka aplikacji zewnętrznych firm. Takie wciskanie na siłę użytkownikom zewnętrznych aplikacji, raczej nie jest dobrym pomysłem. Nie każdy potrzebuje bowiem programów, które koreański producent im oferuje. Pozostaje tylko liczyć na to, że aplikacje da się bez problemu odinstalować.

Dodam jeszcze, że dystrybucję aktualizacji rozpoczęto od Indii, więc chwilę potrwa zanim będzie dostępna na wszystkich rynkach.

Galaxy A50

Źródło

You may also like...