Szykujcie portfele. Składana Motorolas Razr w grudniu trafi do Europy

Motorola potwierdziła, że w grudniu europejską premierę będzie miał składany model Motorola Razr. Sprzęt będzie oferowany w cenie około 1500 euro.

Samsung i Huawei mają spore problemy ze swymi składanymi smartfonami. Nie wiemy bowiem kiedy Galaxy Fold oraz Huawei Mate X oficjalnie trafią na sklepowe półki. Możliwe, że będziemy musieli trochę na nie poczekać. Tym bardziej że, po raz kolejny przesunięto premierę produktu Huawei (https://technogadzet.pl/huawei-mate-x-premiera-przelozona/).

Koncerny muszą się jednak pospieszyć, gdyż po piętach depcze im konkurencja. Motorola potwierdziła właśnie europejską premierę zapowiedzianego jakiś czas temu modelu Motorolas Razr. To nowa wersja kultowego telefonu komórkowego, która zgodnie z obecną modą będzie składana.

Należąca obecnie do koncernu Lenovo firma twierdzi, że urządzenie pojawi się w sklepach pod koniec bieżącego roku lub na początku przyszłego. Jego cena wyniesie natomiast około 1500 euro. To wprawdzie znacznie mniej niż trzeba będzie zapłacić za składane smartfony Samsunga i Huawei, ale nadal bardzo drogo.

Konstrukcyjnie nowy sprzęt będzie bardzo przypominał swego protoplastę i oprócz wewnętrznego wyświetlacza także będzie miał ekran umieszczony na zewnątrz obudowy. Podobnie jak w oryginale, dodatkowy ekran będzie prezentował ikony statusu oraz wyświetlał powiadomienia.

Producent nie podał jeszcze oficjalnej specyfikacji Motorola Razr, więc znamy ją jedynie z przecieków. Te sugerują nam obecność procesora Snapdragon 712 SoC z 4/6 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci użytkowej. Bateria nie będzie jednak szczególnie duża i zaoferuje pojemność 2730 mAh. Wyświetlacz wewnętrzny o rozmiarze 6,2″ będzie miał rozdzielczość 2142 x 876 pikseli. Wewnętrzny natomiast zaprezentuje obraz w jakości 800 x 600 pikseli.

Motorola Razr

Źródło

You may also like...